top of page

...מה אומרים על המופע של יהושע פאף

 

 

שלום יהושע,

אמנם עבר כבר מעט זמן מן האירוע החוויתי שערכת לנו, אך טעמו המתוק במיוחד עדיין מורגש אצלנו. הזמנו אותך למסיבת חנוכה משפחתית שלנו, מסיבה שנערכה באולם וכללה כ – 150 ילדים (בכל הגילאים!) ו- 60 מבוגרים. הכל סוכם איתך מראש באופן בהיר, יעיל ומאורגן. ואכן ההופעה החלה בדיוק כפי שסוכם ונמשכה אף מעבר למה שסוכם.

חווינו חוויה עצומה לאורך כל ההופעה: ההופעה היתה מרתקת (אף ילד לא קם, בכה, השתעמם, נצמד לאמא שלו וכיוצ"ב) מלאה בהומור שגרם להנאה מרובה גם לילדים וגם למבוגרים. ההופעה הייתה ברמה ביצועית נפלאה ומלאה בתכנים. במהלך ההופעה ניכר היה מאור הפנים הנעים שלך, היחס החביב לכל הילדים והשיתוף של הילדים בהופעה היה נפלא. רצינו להודות גם על העובדה כי לאורך ההופעה לא הושמעה אף לא מילה אחת זולה או רחובית, והכל שידר איכות וחיוביות.

 

שוב תודה שנאותת להנות את כולנו ממש. משפחת פרבשטיין _______________________________________________________________________________________________

 

,לכבוד יהושע פאף

רציתי להודות לך על ההופעה הנפלאה בקיץ האחרון בנופש למשפחות "בית אלפא" ישנם הרבה מופעים שמתאמים או לילדים או למבוגרים. יש לציין שבהופעה שלך נהנו כולם גם ילדים גם נערים וגם מבוגרים, כולם היו מרותקים! ידעת לשלב ולשתף רבים מהקהל בתוך הלהטוטים והקסמים, בצחוק ובהומור ששמח את כולם! במשך ימי הנופש עדיין דיברו על ההופעה. ההופעה שלך היתה שדרוג גדול לנופש שלנו ועל כן אני מודה לך ומברך אותך שבעז"ה תצליח בכל מעשה ידיך.

ישראל ליפשיץ, נופש בית אלפא _______________________________________________________________________________________________

 

 

לכבוד האומן המוכשר ר' יהושע פאף הי"ו,

מאד נהנו ב"ה למעלה מאלף ילדים בהופעה שלך בעת המעמד הגדול לילדי הת"תים בב"ב. אתה גם משתף יפה מאד את הילדים, וגם מרכז ומרתק אותם, והכל באוירה של יראת שמים כנאה וכיאה לציבור החרדי, גם מקצועי, וגם כשר-למהדרין. אני מברך אותך שתמשיך להצליח בכל אשר תפנה ותופיע, ותוכל לממשאת הכישורים הברוכים שקיבלתה מאת הי"תש.

בכ"כ.

מנחם וייס, בני ברק, 050-414-1919

_______________________________________________________________________________________________

 

 .לכבוד הרב יהושע פאף. שלום וברכה

רציתי להודות על פעילותך המיוחדת שערכת לתושבי שכונתינו. התוכנית מורתקת ומאתגרת את הילדים שזורה בתכנים יהודים ובמסרום חינוכיים-חברתיים. ההומר שנלווה למופע מוסיף הרבה ומשמח גדולים קטנים ואפילו מבוגרים!

יושר כח!  ר.נ. רכזת רמת אשכול-מנהל קהילתי החרדי, ירושלים

 

_______________________________________________________________________________________________

 

לכבוד יהושע פאף הי"ו

הנני להעלות בפניך את רשמי תודתי והערכתי משעת ההנאה והחוויה שהענקת לתלמידי ת"ת "לב שמחה" אשדוד. מטבע הדברים באים הילדים לקייטנה ע"מ לחוות בימים אלו חוויות אשר יתנו להם רווח להתבונן מתוך אוירה של שמחה, ואכן נמצאת אתה הכלי שהעניק ונתן באופן מעורר הערצה וכבוד להנאת ושמחת התלמידים תוך שילוב של חוש המור בצורה מכובדת ונאותה. הנני לברך שתמשיך לעשות חיל-להעניק שמחה לתשב"ר בבחינת "וקווי ה' יחליפו כח"

בברכה ובהוקרה רבה, הרב נח ברודז'ק, ת"ת "לב שמחה" אשדוד

 

_______________________________________________________________________________________________

                                                                                                                                                                                                                            

,לכבוד האיש המשעשע המרתק והמצחיק יהושע פאף נ"י

 

לפני כמה חודשים הקמתי מרכז חוגים ברמת בית שמש, ב"ה זכיתי לראות סייעתא דשמיא מיוחדת וילדים רבים מצאו לעצמם מקום ליהנות ולפתח כישוריהם כ"א בכישרון שחנן אותו השם. כחלק מהחוגים החלטתי לעשות ערב מיוחד לכל ילדי הרמה. קצת ביררנו על קוסם מוצלח וכמובן הגענו אליך. כמובן שהשקענו רבות בפרסומת בהרבה דרכים, הכנו כמה מאות כרטיסי כניסה, ובכוונה הכנו כמות גדולה ליתר ביטחון. כחצי שעה לפני האירוע השתרך תור גדול של ילדים ומבוגרים בכניסה בשביל לתפוס מקום. בתוך כמה דקות נגמרו הכרטיסים !!! ונאלצנו לפתוח מחיצות בשביל מקום נוסף. ההופעה הייתה עד לב השמיים , כשבע מאות ילדים ומבוגרים היו מרותקים למופע מותח, עוצר נשימה, מרתק ומצחיק כאחת. שילבת באירוע מגוון רחב של פעלולי ענק, תכנים של חנוכה , הומור ומוזיקה. למותר לציין שההדים לאירוע הגיע למרחקים. הרישום לחוגים עלה בצורה משמעותית.

נותר רק לסיים בתודה רבה ענקית!!! בברכה,מרכז חוגים גיטה בלט

 

_______________________________________________________________________________________________

 

לכל המעוניין,

בחנוכה תשע"א ערכה משפחתנו מסיבת חנוכה שכללה כ-60 איש, מבוגרים וילדים בכל הגילאים. הזמנו להופיע את מר יהושע פאף מאחר ושמענו עליו ועל הופעותיו. היינו מאד מאד מרוצים. הוא בידר את הילדים וגם את המבוגרים. הוא הכין לנו הופעה לתפארת, שריתקה אותנו לזמן רב. יהושע אדם מאד סימפטי והילדים לא גמרי לשבוע נחת ממנו. אנו ממליצים בכל פה להזמין אותו וליהנות מהופעתו. 

בכבוד רב, מש' רפאל-ירושלים


_______________________________________________________________________________________________

 

לכבוד ר' יהושע פאף, שלום רב.

ברצוני להודות לך על ההופעת הקסמים המוצלחת שהעברת במסיבת פורים לילדי ת"ת המתמודדים עם סוכרת נעורים. במסיבה נוכחו הילדים והאמהות וכולם נהנו מהמקצועיות שלך ומההופעה ההומורסטית שגרמה לכולם-לצחוק ולשכוח מעט מההתמודדות היום יומית.  שתזכה תמיד לשמח את ילדי ישראל!

ארגון מתוק ביחד

המלצות
bottom of page